Συμπληρωματικές Δηλώσεις Μαθημάτων «ΕΠΙ ΠΤΥΧΙΩ» φοιτητών – Τμήμα Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής – Εαρινού Εξαμήνου, Ακαδημαϊκού Έτους 2017-2018 !!!

Σύμφωνα με την απόφαση της Προσωρινής Συνέλευσης του Τμήματος (Νο 7/23-4-2018) το Τμήμα Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής, της Σχολής Σ.Δ.Ο. του Τ.Ε.Ι. Δυτ. Ελλάδας, στο Μεσολόγγι, θα ενεργοποιήσει την εφαρμογή συμπληρωματικών Ηλεκτρονικών Δηλώσεων  – μέσα από την εφαρμογή StudentsWeb – από 26-04-2018 έως και 04-05-2018, ώστε οι φοιτητές του Τμήματος, οι οποίοι στο Χειμερινό Εξάμηνο του Ακαδημαϊκού Έτους 2017-18 έχουν εγγραφεί στο 9ο ή βρίσκονται  σε ανώτερο εξάμηνο σπουδών (επί πτυχίω), να συμπληρώσουν τη δήλωσή τους με διδαγμένα οφειλόμενα θεωρητικά μαθήματα Χειμερινών Εξαμήνων θεμελιώνοντας δικαίωμα συμμετοχής στην εξεταστική περίοδο του Εαρινού Εξαμήνου ακαδημαϊκού έτους 2017-2018.

Θα παρακαλούσαμε, να ελέγξετε τις δηλώσεις σας, να ενημερωθείτε για τα μαθήματα που υπάρχουν στην δήλωσή σας και να προσέλθετε στις εξετάσεις ΜΟΝΟ σε αυτά.  Σε κάθε άλλη περίπτωση δεν θα μπορέσετε να κατοχυρώσετε πιθανό προβιβάσιμο βαθμό σας, σε μάθημα που δεν υπάρχει στην δήλωσή σας.