Δηλώσεις Μαθημάτων – Ανανεώσεις Εγγραφών Τμημάτων – Τεχνολογίας Αλιείας Υδατοκαλλιεργειών – Τεχνολόγων Γεωπόνων (Αμαλιάδα) – Μηχανολογίας & Υδάτινων Πόρων – Εαρινού Εξαμήνου, Ακαδημαϊκού Έτους 2017-2018 !!!

Σύμφωνα με απόφαση της Κοσμητείας της Σχολής Τεχνολογίας Γεωπονίας και Τεχνολογίας Τροφίμων & Διατροφής (ΣΤΕΓ & ΤΕΤΡΟΔ), οι δηλώσεις μαθημάτων του Εαρινού Εξαμήνου, Ακαδημαϊκού Έτους 2017-2018, για όλα τα τμήματα της Σχολής, ξεκινούν :

• Τμήμα ΤΕΧΝΑΛΥΔ από Τρίτη  20-02-2018 έως και Τρίτη 27-02-2018,
  • Τμήμα ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ από Τρίτη  20-02-2018 έως και Τρίτη 27-02-2018
  • Τμήμα ΜΥΠ από Πέμπτη 01-03-2018 έως και Παρασκευή 20-04-2018 (χωρίς όριο ωρών), και από 25-4-2018 έως και 10-6-2018, δηλώσεις «ΕΠΙ ΠΤΥΧΙΩ» , οφειλόμενα μαθήματα που έχουν ήδη δηλωθεί και διδαχθεί σε προηγούμενα χειμερινά εξάμηνα.

μέσα από την εφαρμογή StudentsWeb.

Θα θέλαμε να σας επισημάνουμε ότι θα πρέπει να επιλέξετε εάν στο εργαστηριακό μέρος του μαθήματος που οφείλετε, ανήκετε στην ομάδα “Υποχρεωτική Παρακολούθηση” ή “Μόνο Εξετάσεις”.  Μετά την ολοκλήρωση των ηλεκτρονικών δηλώσεων, η παραπάνω δήλωση επιλογής για κάθε εργαστήριο θα ελεγχθεί σύμφωνα με τα στοιχεία του πληροφοριακού συστήματος και θα τοποθετηθείτε αυτομάτως στην αντίστοιχη ομάδα.

Παρακαλούμε ελέγξετε τις δηλώσεις σας και  εκτυπώστε Αποδεικτικό Ηλεκτρονικής Εγγραφής, μέσα από την εφαρμογή του Students Web (Αιτήσεις -> Νέα Αίτηση – Αποδεικτικό Ηλεκτρονικής Εγγραφής -> Αποστολή… Στην Κατάσταση Αιτήσεων θα βρείτε το Αποδεικτικό ηλεκτρονικής εγγραφής σας στο τρέχον εξάμηνο σε μορφή .pdf και μπορείτε να το εκτυπώσετε.)!!!

Comments are closed.