Δηλώσεις Μαθημάτων – Ανανεώσεις Εγγραφών Τμημάτων – Τεχνολογίας Αλιείας Υδατοκαλλιεργειών – Τεχνολόγων Γεωπόνων (Αμαλιάδα) – Μηχανολογίας & Υδάτινων Πόρων – Χειμερινού Εξαμήνου, Ακαδημαϊκού Έτους 2017-2018 !!!

Σύμφωνα με απόφαση της Κοσμητείας της Σχολής Τεχνολογίας Γεωπονίας και Τεχνολογίας Τροφίμων & Διατροφής (ΣΤΕΓ & ΤΕΤΡΟΔ), οι δηλώσεις μαθημάτων του Χειμερινού Εξαμήνου, Ακαδημαϊκού Έτους 2017-2018, για όλα τα τμήματα της Σχολής, ξεκινούν στις 4-10-2017 έως και 15-10-2017 μέσα από την εφαρμογή StudentsWeb.

Θα θέλαμε να σας επισημάνουμε ότι θα πρέπει να επιλέξετε εάν στο εργαστηριακό μέρος του μαθήματος που οφείλετε, ανήκετε στην ομάδα “Υποχρεωτική Παρακολούθηση” ή “Μόνο Εξετάσεις”.  Μετά την ολοκλήρωση των ηλεκτρονικών δηλώσεων, η παραπάνω δήλωση επιλογής για κάθε εργαστήριο θα ελεγχθεί σύμφωνα με τα στοιχεία του πληροφοριακού συστήματος και θα τοποθετηθείτε αυτομάτως στην αντίστοιχη ομάδα.

Για την διευκόλυνση των πρωτοετών φοιτητών των Τμημάτων Τεχνολογίας Αλιείας & Τεχνολόγων Γεωπόνων, οι δηλώσεις θα πραγματοποιηθούν από την γραμματεία του τμήματος και ΜΟΝΟ για την δήλωση του τρέχοντος εξαμήνου.

Παρακαλούμε ελέγξετε τις δηλώσεις σας και  εκτυπώστε Αποδεικτικό Ηλεκτρονικής Εγγραφής, μέσα από την εφαρμογή του Students Web (Αιτήσεις -> Νέα Αίτηση – Αποδεικτικό Ηλεκτρονικής Εγγραφής -> Αποστολή… Στην Κατάσταση Αιτήσεων θα βρείτε το Αποδεικτικό ηλεκτρονικής εγγραφής σας στο τρέχον εξάμηνο σε μορφή .pdf και μπορείτε να το εκτυπώσετε.)!!!