Συμπληρωματικές Δηλώσεις Μαθημάτων «ΕΠΙ ΠΤΥΧΙΩ» φοιτητών -(Τμήμα Τεχνολόγων – Γεωπόνων, Αμαλιάδα) Εαρινού Εξαμήνου, Ακαδημαϊκού Έτους 2016-2017 !!!

Σύμφωνα με το απόφαση της Κοσμητείας ΣΤΕΓ-ΤΕΤΡΟΔ,  θα πραγματοποιηθούν συμπληρωματικές Ηλεκτρονικές Δηλώσεις στις ήδη υπάρχουσες δηλώσεις του Εαρινού Εξαμήνου 2016-2017  – μέσα από την εφαρμογή StudentsWeb –  μαθημάτων Χειμερινού Εξαμήνου από 31-05-2017 έως και 10-06-2017, ώστε οι επί πτυχίω φοιτητές του Τμήματος, οι οποίοι στο Χειμερινό Εξάμηνο του Ακαδημαϊκού Έτους 2016-17 έχουν εγγραφεί στο 9ο ή βρίσκονται  σε ανώτερο εξάμηνο σπουδών, να συμπληρώσουν τη δήλωσή τους με τα διδαγμένα οφειλόμενα θεωρητικά ή/και εργαστηριακά μαθήματα παρελθόντων χειμερινών εξαμήνων κατοχυρώνοντας το ήδη εξασκημένο ή θεμελιώνοντας το προς εξάσκηση δικαίωμα συμμετοχής τους στην εξεταστική περίοδο του Εαρινού Εξαμήνου ακαδημαϊκού έτους 2016-2017.

Θα παρακαλούσαμε, να ελέγξετε τις δηλώσεις σας, να ενημερωθείτε για τα μαθήματα που υπάρχουν στην δήλωσή σας και να προσέλθετε στις εξετάσεις ΜΟΝΟ σε αυτά.  Σε κάθε άλλη περίπτωση δεν θα μπορέσετε να κατοχυρώσετε πιθανό προβιβάσιμο βαθμό σας, σε μάθημα που δεν υπάρχει στην δήλωσή σας.

Για οποιοδήποτε πρόβλημα με την δήλωσή σας, επικοινωνήστε με την Γραμματεία του Τμήματος.