Συμπληρωματικές Δηλώσεις Μαθημάτων «ΕΠΙ ΠΤΥΧΙΩ» φοιτητών -(Τμήμα Μηχανικών Πληροφορικής Τ.Ε., – Αντίρριο) Εαρινού Εξαμήνου, Ακαδημαϊκού Έτους 2016-2017 !!!

Σύμφωνα με την απόφαση της Κοσμητείας (Νο06/22-5-2017) το Τμήμα Μηχανικών Πληροφορικής (Αντίρριο) του Τ.Ε.Ι. Δυτ. Ελλάδας, θα ενεργοποιήσει την εφαρμογή συμπληρωματικών Ηλεκτρονικών Δηλώσεων  – μέσα από την εφαρμογή StudentsWeb – από 29-05-2017 έως και 04-06-2017, ώστε οι φοιτητές του Τμήματος, οι οποίοι στο Χειμερινό Εξάμηνο του Ακαδημαϊκού Έτους 2016-17 έχουν εγγραφεί στο 9ο ή βρίσκονται  σε ανώτερο εξάμηνο σπουδών (επί πτυχίω Ν.44521/2017 άρθ.31), να συμπληρώσουν τη δήλωσή τους με διδαγμένα οφειλόμενα ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ μαθήματα Χειμερινών Εξαμήνων θεμελιώνοντας δικαίωμα συμμετοχής στην εξεταστική περίοδο του Εαρινού Εξαμήνου ακαδημαϊκού έτους 2016-2017.

Θα παρακαλούσαμε, να ελέγξετε τις δηλώσεις σας, να ενημερωθείτε για τα μαθήματα που υπάρχουν στην δήλωσή σας και να προσέλθετε στις εξετάσεις ΜΟΝΟ σε αυτά.  Σε κάθε άλλη περίπτωση δεν θα μπορέσετε να κατοχυρώσετε πιθανό προβιβάσιμο βαθμό σας, σε μάθημα που δεν υπάρχει στην δήλωσή σας.

Για οποιοδήποτε πρόβλημα με την δήλωσή σας, επικοινωνήστε με την Γραμματεία του Τμήματος.