Συμπληρωματικές Δηλώσεις Μαθημάτων «ΕΠΙ ΠΤΥΧΙΩ» φοιτητών -(Τμήμα Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής, Τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων – Μεσολόγγι) Εαρινού Εξαμήνου, Ακαδημαϊκού Έτους 2016-2017 !!!

Σύμφωνα με την απόφαση της Κοσμητείας (Νο10/25-5-2017) το Τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων – (Μεσολόγγι), καθώς και το Τμήμα Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής, της Σχολής Σ.Δ.Ο. του Τ.Ε.Ι. Δυτ. Ελλάδας, θα ενεργοποιήσει την εφαρμογή συμπληρωματικών Ηλεκτρονικών Δηλώσεων  – μέσα από την εφαρμογή StudentsWeb – όλων των οφειλόμενων μαθημάτων από 26-05-2017 έως και 02-06-2017, ώστε οι φοιτητές του Τμήματος, οι οποίοι στο Χειμερινό Εξάμηνο του Ακαδημαϊκού Έτους 2016-17 έχουν εγγραφεί στο 9ο ή βρίσκονται  σε ανώτερο εξάμηνο σπουδών (επί πτυχίω), να συμπληρώσουν τη δήλωσή τους με διδαγμένα οφειλόμενα μαθήματα Χειμερινών Εξαμήνων θεμελιώνοντας δικαίωμα συμμετοχής στην εξεταστική περίοδο του Εαρινού Εξαμήνου ακαδημαϊκού έτους 2016-2017.

Θα παρακαλούσαμε, να ελέγξετε τις δηλώσεις σας, να ενημερωθείτε για τα μαθήματα που υπάρχουν στην δήλωσή σας και να προσέλθετε στις εξετάσεις ΜΟΝΟ σε αυτά.  Σε κάθε άλλη περίπτωση δεν θα μπορέσετε να κατοχυρώσετε πιθανό προβιβάσιμο βαθμό σας, σε μάθημα που δεν υπάρχει στην δήλωσή σας.