ΠΑΡΑΤΑΣΗ Δηλώσεων Μαθημάτων – Ανανέωση Εγγραφών Τμήματος – Τεχνολογίας Αλιείας Υδατοκαλλιεργειών Εαρινού Εξαμήνου, Ακαδημαϊκού Έτους 2016-2017 !!!

Σύμφωνα με απόφαση του Κοσμήτορα της Σχολής Τεχνολογίας Γεωπονίας και Τεχνολογίας Τροφίμων & Διατροφής (ΣΤΕΓ & ΤΕΤΡΟΔ), η ΠΑΡΑΤΑΣΗ των δηλώσεων μαθημάτων για το Τμήμα Υδατοκαλλιεργειών του Εαρινού Εξαμήνου, Ακαδημαϊκού Έτους 2016-2017, ξεκινούν στις 16-03-2017 έως και 26-03-2017 μέσα από την εφαρμογή StudentsWeb.

Επίσης, θα θέλαμε να σας επισημάνουμε ότι θα πρέπει να επιλέξετε εάν στο εργαστηριακό μέρος του μαθήματος που οφείλετε, ανήκετε στην ομάδα “Υποχρεωτική Παρακολούθηση” ή “Μόνο Εξετάσεις”.  Μετά την ολοκλήρωση των ηλεκτρονικών δηλώσεων, η παραπάνω δήλωση επιλογής για κάθε εργαστήριο θα ελεγχθεί σύμφωνα με τα στοιχεία του πληροφοριακού συστήματος και θα τοποθετηθείτε αυτομάτως στην αντίστοιχη ομάδα.

Παρακαλούμε ελέγξετε τις δηλώσεις σας και  εκτυπώστε Αποδεικτικό Ηλεκτρονικής Εγγραφής, μέσα από την εφαρμογή του Students Web (Αιτήσεις -> Νέα Αίτηση – Αποδεικτικό Ηλεκτρονικής Εγγραφής -> Αποστολή… Στην Κατάσταση Αιτήσεων θα βρείτε το Αποδεικτικό ηλεκτρονικής εγγραφής σας στο τρέχον εξάμηνο σε μορφή .pdf και μπορείτε να το εκτυπώσετε.)!!!

Για την δήλωσή σας ΜΗΝ χρησιμοποιείτε Internet Explorer 8 !!