Διορθωτικές Δηλώσεις Μαθημάτων – Ανανεώσεις Εγγραφών (Τμήμα Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής– Μεσολόγγι) Εαρινού Εξαμήνου, Ακαδημαϊκού Έτους 2016-2017 !!!

Με απόφαση της κοσμητείας της Σχολής, οι Διορθωτικές δηλώσεις μαθημάτων καθώς και οι δηλώσεις Ομάδων Εργαστηριακών μαθημάτων, του Εαρινού Εξαμήνου, Ακαδημαϊκού Έτους 2016-2017, ξεκινούν από 03-03-2017 έως και 07-03-2017, μέσα από την εφαρμογή StudentsWeb.

Παρακαλούμε ελέγξετε τις δηλώσεις σας και εκτυπώστε Αποδεικτικό Ηλεκτρονικής Εγγραφής, μέσα από την εφαρμογή του Students Web (Αιτήσεις -> Νέα Αίτηση – Αποδεικτικό Ηλεκτρονικής Εγγραφής -> Αποστολή… Στην Κατάσταση Αιτήσεων θα βρείτε το Αποδεικτικό ηλεκτρονικής εγγραφή σας στο τρέχον εξάμηνο σε μορφή .pdf και μπορείτε να το εκτυπώσετε.)!!!

Για οποιοδήποτε πρόβλημα επικοινωνήστε με την Γραμματεία του Τμήματός σας.