Δηλώσεις Μαθημάτων – Ανανεώσεις Εγγραφών Τμημάτων – Τεχνολόγων Γεωπόνων (Αμαλιάδα) & Μηχανολογίας & Υδάτινων Πόρων – Χειμερινού Εξαμήνου, Ακαδημαϊκού Έτους 2016-2017 !!!

Σύμφωνα με απόφαση της Κοσμητείας της Σχολής Τεχνολογίας Γεωπονίας και Τεχνολογίας Τροφίμων & Διατροφής (ΣΤΕΓ & ΤΕΤΡΟΔ), (Αρ.Απ.15/22-09-2016), οι δηλώσεις μαθημάτων του Χειμερινού Εξαμήνου, Ακαδημαϊκού Έτους 2016-2017, ξεκινούν στις 03-10-2016 έως και 16-10-2016 μέσα από την εφαρμογή StudentsWeb.

Επίσης, θα θέλαμε να σας επισημάνουμε ότι θα πρέπει να επιλέξετε εάν στο εργαστηριακό μέρος του μαθηματος που οφείλετε, ανήκετε στην ομάδα «Υποχρεωτική Παρακολούθηση» ή «Μόνο Εξετάσεις».  Μετά την ολοκλήρωση των ηλεκτρονικών δηλώσεων, η παραπάνω δήλωση επιλογής για κάθε εργαστήριο θα ελεγχθεί σύμφωνα με τα στοιχεία του πληροφοριακού συστήματος και θα τοποθετηθείτε αυτομάτως στην αντίστοιχη ομάδα.

Παρακαλούμε ελέγξετε τις δηλώσεις σας και  εκτυπώστε Αποδεικτικό Ηλεκτρονικής Εγγραφής, μέσα από την εφαρμογή του Students Web (Αιτήσεις -> Νέα Αίτηση – Αποδεικτικό Ηλεκτρονικής Εγγραφής -> Αποστολή… Στην Κατάσταση Αιτήσεων θα βρείτε το Αποδεικτικό ηλεκτρονικής εγγραφής σας στο τρέχον εξάμηνο σε μορφή .pdf και μπορείτε να το εκτυπώσετε.)!!!